Герметик для дерева теплый шов

images (14)

Хоча такий продукт, як герметик для дерева, з’явився на ринку порівняно недавно, користувачі вже встигли оцінити всі його переваги. Застосовується він сьогодні дуже широко, в першу чергу, у зв’язку з розширенням обсягів житлового будівництва. На попит вплинуло і поліпшення матеріального добробуту населення.

Найбільшою популярністю на ринку користується акриловий герметик для дерева. Відгуки про нього дуже позитивні, завдяки оптимальному комплексу характеристик та доступною ціною. Силіконові і поліуретанові герметики, хоча вони не менш популярні в будівництві, але саме для дерев’яних будинків використовуються рідко.

герметик для дерева теплый шов: відгуки та переваги
За словами фахівців, і самих власників дерев’яних будинків, правильно підібраний і нанесений герметик дозволяє вирішити безліч проблем. Він запобігає проникненню всередину холодного повітря, вологи, шуму ззовні крізь шви між колодами і щілини. Загерметизированный за всіма правилами дерев’яний будинок – це як слід утеплене, захищене від сирості та промерзання будівлю. До того ж, термін служби такого будинку теж підвищується.

Завдяки спеціальним фунгіцидну добавок, герметики також запобігають розвиток цвілі і грибка, захищаючи вас від хвороб. А стійкість до ультрафіолету робить їх придатними не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх швів.

Нарешті, завдяки високій еластичності, герметик для дерева компенсує деформаційні навантаження між елементами конструкції, витримує руху колод під час усадки і не втрачає при цьому своїх початкових властивостей.