images (14)

Хоча такий продукт, як герметик для дерева, з’явився на ринку порівняно недавно, користувачі вже встигли оцінити всі його переваги. Застосовується він сьогодні дуже широко, в першу чергу, у зв’язку з розширенням обсягів житлового будівництва. На попит вплинуло і поліпшення матеріального добробуту населення.

Найбільшою популярністю на ринку користується акриловий герметик для дерева. Відгуки про нього дуже позитивні, завдяки оптимальному комплексу характеристик та доступною ціною. Силіконові і поліуретанові герметики, хоча вони не менш популярні в будівництві, але саме для дерев’яних будинків використовуються рідко.

герметик для дерева теплый шов: відгуки та переваги
За словами фахівців, і самих власників дерев’яних будинків, правильно підібраний і нанесений герметик дозволяє вирішити безліч проблем. Він запобігає проникненню всередину холодного повітря, вологи, шуму ззовні крізь шви між колодами і щілини. Загерметизированный за всіма правилами дерев’яний будинок – це як слід утеплене, захищене від сирості та промерзання будівлю. До того ж, термін служби такого будинку теж підвищується.

Завдяки спеціальним фунгіцидну добавок, герметики також запобігають розвиток цвілі і грибка, захищаючи вас від хвороб. А стійкість до ультрафіолету робить їх придатними не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх швів.

Нарешті, завдяки високій еластичності, герметик для дерева компенсує деформаційні навантаження між елементами конструкції, витримує руху колод під час усадки і не втрачає при цьому своїх початкових властивостей.