Galaxy s5

Без названия (69)

Представляє вашій увазі новий південнокорейський смартфон Samsung
galaxy s5 G900H. В плані зовнішнього вигляду він не сильно відійшов від своїх попередників. Розробники справедливо розсудили, що змінювати що-небудь у такому вдалому дизайні немає необхідності. Звичайно, візуальні відмінності є, але зовсім незначні. Основний упор був зроблений на поліпшення продуктивності смартфона і деяких інших характеристик.

Дизайн моделі
Відмітна особливість моделі це повна пилезахищеність і частковий захист від попадання всередину води. Смартфон без проблем переносить півгодинне занурення в прісну воду на глибину до 1 метра, так що, невеликий дощ йому точно не страшний. Корпус виконаний з гладкого на дотик пластику з легкої декоративної перфорацією, а всі роз’єми мають прогумовані клапани, запобіжні чутливу електроніку від потрапляння всередину корпусу води.

При товщині корпусу в 8,1 мм, смартфон візуально здається ще більш тонким і легким. Збільшення розмірів екрану до 5,1 дюймів призвело і до збільшення розмірів самого смартфона, але користуватися їм зручно, як і його 5-ти дюймовими попередниками. В якості покриття для передньої панелі використовувалося скло, а воно захищене від подряпин тонким виступаючим металевим бортиком, який не дає йому безпосередньо контактувати з твердою поверхнею.