Електричні зубні щітки – менше зусиль, більше ефект

Вибрати, а також купити електричну зубну щітку або зубний центр вам допоможе каталог товарів.

Рекомендуємо купити https://irrigators.com.ua/ua/irrigatory/

Електричні зубні центри являють собою гігієнічні комплекси, в які крім щітки з насадками входить іригатор – пристрій для чищення струменем води під тиском і знищення бактерій за допомогою спеціальної мікропузирьковой технології. Виріб комплектується насадками: для очищення міжзубних проміжків, коронками, імплантатами, мостами, а також для чищення мови, які застосовуються для видалення бактерії, що викликають неприємний запах з порожнини рота і освіжають подих.

Зубні щітки можуть бути різного ступеня жорсткості і за цим параметром поділяються на наступні види: м’які (soft), середньої жорсткості (medium), а також жорсткі (hard), які зустрічаються рідко. М’які щітки більше підходять дітям, а також дорослим із захворюваннями порожнини рота (пародонтит, патологія слизової оболонки, ураження твердих тканин зубів).


В інших лікарі радять використовувати вироби з щетиною середньої жорсткості. Завдяки наявності змінних чистячих головок варіюється ступінь жескткості.

Електричні зубні щітки і центри в залежності від технології чищення здійснюють пульсуючі і зворотно-обертальні руху, а також випромінювати ультразвукові хвилі. Перші пристрої розм’якшують зубний наліт, другі видаляють, навіть у важкодоступних місцях. Ультразвукова зубна щітка здатна надавати лікувальну дію на ясна, її застосування є хорошою профілактикою запальних процесів, що призводять до пародонтиту і появі зубного каменю.

Крім акумуляторних моделей, в даній рубриці ви можете купити електричні зубні щітки зубні центри, що працюють від батарейок, або отримують живлення безпосередньо від мережі. Також, крім фільтрів, відповідальних за технічні характеристики щіток, нами реалізована можливість пошуку товару за ціною і з урахуванням популярності серед інших користувачів, найменування продукту або ступеня новизни.