Духовской пер 17 стр.4

Сучасна ультрамодна архітектура в європейському стилі і гармонійне поєднання житлової та ділової складової резиденції забезпечують максимальний комфорт і зручність всім, хто живе і працює в Loft 17. Адресса духовской пер 17 стр.4.

Чіткі лінії цегляних фасадів, великі вікна, широке використання індивідуальних декоративних елементів, експлуатовані покрівлі, закрита, упорядкована територія з власним сквером — все це істотно виділяє резиденцію Loft 17 на тлі інших пропозицій на ринку нерухомості Москви. Пропонуються до продажу офіси класу В+ у новій ділової резиденції.
Сучасна ультрамодна архітектура в стилі LOFT і гармонійне поєднання житлової та ділової складової резиденції забезпечують максимальний комфорт і зручність.
Чіткі лінії цегляних фасадів, великі вікна, широке використання індивідуальних декоративних елементів, експлуатовані покрівлі, закрита, упорядкована територія з власним сквером — все це істотно виділяє резиденцію на тлі інших пропозицій на ринку нерухомості Москви. Офісні приміщення продаються як діючий орендний бізнес або без орендарів, готові до в’їзду.
Без оздоблення.
Комунальні послуги оплачуються за фактом споживання
Центральна система припливно-витяжної вентиляції з контролем температурного режиму, новітні системи енергозабезпечення, зв’язку, безпеки та пожежогасіння.
Огороджена територія з відеоспостереженням.
В пішій доступності від резиденції: фітнес-клуб World Class, торговий центр «Єреван плаза», супермаркет «12 місяців».
До метро Тульська — 3 хвилини пішки.