Дизайн интерьера дома

Кожен мріє, щоб його квартира мала стильний дизайн і оригінальний інтер’єр. Ми виділили сім найбільш важливих правил, які допоможуть Вам правильно спланувати свій житловий простір, а якщо на якомусь етапі у Вас виникнуть труднощі, наша команда дизайнерів завжди буде рада допомогти. У нас найкращій дизайн интерьера дома.

Почніть з планування. Подумайте, де і що буде знаходитися в ваших кімнатах. Врахуйте всі побажання та потреби кожного з членів Вашої сім’ї.
Не шкодуйте коштів на м’які меблі. І не поспішайте з вибором. Продумайте до дрібниць колір, оббивку і розмір. Ідеальний диван довговічний, і повинен мати можливість вписатися в різні інтер’єри на той випадок, якщо в майбутньому ви вирішите кардинально змінити дизайн квартири.
Приділіть увагу елементам декору. Багато людей щиро не розуміють, навіщо змушувати простір предметами, не несуть функціонального навантаження, а між тим саме декоративні елементи підкреслюють Ваш стиль і розповідають про Ваш смак. Правильний вибір аксесуарів – це велике мистецтво, і ігнорувати цей пункт не варто ні в якому разі.
Додайте трохи свіжості. Навіть самий суворий хай-тек має потребу в деякому розведенні, наприклад, кімнатною рослиною. Приділіть більше уваги цьому питанню, і ваша квартира стане чистіше і яскравіше.
Внесіть теплоту і глибину. Для створення візуального та реального!) комфорту використовуйте м’які килими, подушки на диванах, красиві довгі штори. Використовуйте шовк або матеріали з пишним ворсом.