Дисплей айфон купить

7-23-2017

Дисплей iPhone має антиблікове покриття, широкі кути огляду і великий запас яскравості. Ми пропонуемо дисплей айфон купить. Поверхня сенсорного екрану захищена склом білого кольору з олеофобним покриттям, стійким до подряпин і відбитків пальців.Установка нової деталі вимагає розпізнавання операційною системою пристрою. Заміна необхідна при зниженні якості передачі кольору, появі видимих дефектів зображення (смуги, відсутність певних кольорів у зображенні, перешкоди, різнобарвна брижі), а також при помітних змінах чутливості.

Щоб уникнути пошкоджень не носіть телефон поряд із твердими царапающими предметами (ключами, монетами, скріпками), оберігайте гаджет від сильних механічних впливів на передню панель, захищайте пристрій чохлом або плівкою. Не допускайте падіння телефону з великої висоти.

Заміна дисплея на iPhone вимагає професійних навичок і наявність набору спеціальних інструментів для розбирання смартфонів. При відсутності необхідних навичок і запчастин зверніться до перевірений сервісний центр до фахівців.