Чому марно лікувати простатит без системного підходу ?

3-15-2017

У чоловіків літнього віку дуже часто спостерігається збільшення передміхурової залози, що викликає цілий ряд неприємних симптомів, таких як часте сечовипускання вночі, утруднене сечовипускання, коли проходить деякий час, перш ніж сеча починає текти, або тече повільно, а під кінець просто починає капати. Або чоловік зауважує, що бажання помочитися виникає у нього часто абсолютно раптово, що трапляється, коли при сечовипусканні сечовий міхур не спорожняється повністю, а навіть невелика кількість залишилася сечі може викликати бажання помочитися знову і знову.У чоловіків літнього віку дуже часто спостерігається збільшення передміхурової залози, що викликає цілий ряд неприємних симптомів, таких як часте сечовипускання вночі, утруднене сечовипускання, коли проходить деякий час, перш ніж сеча починає текти, або тече повільно, а під кінець просто починає капати. Або чоловік зауважує, що бажання помочитися виникає у нього часто абсолютно раптово, що трапляється, коли при сечовипусканні сечовий міхур не спорожняється повністю, а навіть невелика кількість залишилася сечі може викликати бажання помочитися знову і знову.  Рекомендую почитати как уменьшить простату
Ще одне поширене захворювання — простатит (запалення передміхурової залози) — на додаток до перерахованих вище симптомів характеризується відчуттям печіння при сечовипусканні.
ЩО Ж ПРИЗВОДИТЬ ДО РОЗВИТКУ ПРОСТАТИТУ?
Тут є ряд причин, здатних надавати однаково негативний вплив на стан «другого чоловічого серця».
Інфекції сечостатевих шляхів можуть довгий час протікати приховано.
Діяльність патогенних мікроорганізмів пригнічується нормальною мікрофлорою сечостатевого тракту; але в якийсь момент, в силу різних обставин (переохолодження, застосування антибіотиків, зниження місцевого імунітету і т. п.) «хороші» мікроби вже не можуть стримувати натиск «поганих», у результаті запускаються процеси інфекційного запалення в тканині передміхурової залози.
Застійні явища в передміхуровій залозі – безсумнівний і найважливіший елемент розвитку простатиту.
Існує навіть термін «застійний простатит». Тазова область в цілому схильна до того, щоб кров, віддавши кисень до тканин, затримувалася у венозній системі, формуючи застій у цій зоні. Застійні явища загрожують погіршенням артеріального кровопостачання залози – оскільки судинна система заповнена застояної кров’ю, судини органу не може вступити свіжа, багата киснем артеріальна кров. Всі ці обставини призводять до хронічних порушень нормального кровопостачання тканин, забезпечення внутрішньоклітинного дихання, зниження стійкості до інфекцій. Дана категорія причин особливо актуальна при сидячій роботі, малорухливому способі життя, запорах, наявності геморою.
Аритмичность статевого життя може проявлятися як у надмірній статевої активності, так і в тривалій статевій стриманості.
Перевантаження статевої функції з частими еякуляцією призводить до функціонального перенапруження секреторного апарату передміхурової залози, що може призвести до зриву процесів відновлення внутрішніх ресурсів і запуску запалення, особливо на тлі венозного застою, переохолодження або наявності інфекцій.
Не менш актуальною може бути ситуація з надмірним обмеженням еякуляцій. Серед практикуючих йогу нерідко доводиться чути розмови про брахмачарье, збереженні насіння як спосіб збереження енергії тощо. Необхідно зазначити, що повна відсутність еякуляцій протягом тривалого часу може позначитися на чоловічому здоров’ї вкрай негативно і спровокувати розвиток простатиту. Справа в тому, що здоровий орган так чи інакше повинен продовжувати виконання своїх функцій, і передміхурова залоза навіть при відсутності еякуляцій продовжує виробництво секреторної рідини. Протоки залози поступово переповнюються вироблюваним секретом, розширення проток призводить до здавлення кровоносних судин, в першу чергу венозних; все це призводить до застою кровообігу і розвитку «застійного» простатиту.
Ще більш неоднозначною з точки зору чоловічого здоров’я є практика активного статевого життя без еякуляцій. Значне збільшення кровопостачання органів малого тазу, різкий артеріальний приплив і обмеження венозного відтоку, стимуляція секреторного апарату передміхурової залози фізіологічно повинно супроводжуватися наступним розвантаженням у вигляді еякуляції. Якщо цього не відбувається, то ймовірність отримати залишковий застій і спровокувати запальний процес в залозі досить велика. І якщо вже прийнято рішення про «збереження насіння» та утримання від еякуляцій, то дана практика має супроводжувати точне виконання йогічних технік, що протидіють застійним явищам.
У Книзі Рад династії Сун (581 – 618 рр. н. е..) майстер Цу Се, один із засновників даоської медицини, дає наступні рекомендації по частоті еякуляцій у чоловіків: 20 років – один раз у 4 дні, 40 років – один раз на 16 днів, 60 років – один раз на 30 днів.
ПРОСТАТИТ І ПОТЕНЦІЯ
На жаль всього чоловічого співтовариства, простатит впливає на потенцію. Простатит може виявитися причиною таких розладів потенції, як еректильна дисфункція, зниження якості сексу з-за зміни гами відчуттів, а також передчасна еякуляція.
Деякі сексуальні розлади при простатиті носять надуманий характер, і є самовнушенными: людина починає згадувати всі прояви хвороби, приміряє їх на себе і раптом виявляє їх реальна наявність!
ЯК ВПЛИВАЄ ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ НА ЕРЕКЦІЮ?
Ерекція – явище комплексне і залежить від двох складових. Перше – це статеві органи, а друге – психологічна складова. Тобто бажання партнерки, потяг, інтерес, впевненість чоловіка у собі. Ось саме вона і страждає при хронічній формі простатиту.
Як, наприклад, знаючи, що в супі є волосся, ви ніколи не зможете повноцінно насолодитися його смаком, так і при простатиті. Чоловік чекає можливих проблем, як-то різкий біль під час сім’явиверження, вкорочення тривалості акта, що і спричиняє за собою занепокоєння, переживання, а, отже, і погіршення ерекції.
Оргазми при простатиті також стають менш яскравими. Еякуляція часто неконтрольована. Навіть, якщо повністю вилікувати захворювання, статева слабкість на тлі психологічних проблем може зберегтися.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОСТАТИТУ
В першу чергу – регулярне статеве життя. А регулярне статеве життя потребує хорошої потенції. Тому слід одночасно зайнятися підвищенням потенції і усунення причин хвороби передміхурової залози.
Зенслим Сила — Аюрведичне засіб не тільки для підвищення потенції і для нарощування м’язової маси а й дуже корисний для передміхурової залози.
Дія Зенслим Сила:
— Попереджає виникнення і розвиток пухлин, надлишковий ріст клітин тканини передміхурової залози,
— Відновлює нормальне сечовипускання, знімає больовий синдром,
— Надає протизапальну, антиоксидантну дію, зменшує набряк тканин,
— Покращує кровопостачання передміхурової залози, нирок, сечового міхура,
— Сприяє відновленню лібідо і потенції, «сексуальному омолодження»,
— Уповільнює старіння,
— Нормалізує рівень холестерину, попереджає розвиток атеросклерозу,
— Сприяє відновленню захисних сил організму, забезпечує підтримку та відновлення клітин органів сечостатевої системи,
— Володіє загальнозміцнюючим ефектом, адаптогенну, протівострессовим дією,
— Підвищує опірність організму до захворювань.
Зенслим Сила рекомендується:
— здоровим чоловікам будь-якого віку для попередження захворювань передміхурової залози, для відновлення і поліпшення сексуальних функцій;
— для підвищення стійкості до стресу, адаптації до захворювань, впливу чинників зовнішнього середовища,
— для відновлення після перенесених захворювань сечостатевої сфери,
— для відновлення якості життя при захворюваннях передміхурової залози, при зниженому життєвому тонусі, загальної слабкості,
— для профілактики атеросклерозу, серцево-судинних захворювань,
— у комплексній профілактиці і терапії хронічних захворювань: сечостатевої системи у чоловіків (простатит, уретрит, аденома простати), при хронічних запаленнях репродуктивної сфери жінок (аднексити, фіброміоми, безпліддя).
Додаткові рекомендації
Масляний масаж. При розладах передміхурової залози допомагає масаж промежини. Нанесіть невелику кількість кунжутного або касторової олії на область між анальним отвором і яєчками і обережно втирайте масло круговими рухами. Закінчите масаж погладжуванням по напрямку від анального отвору до основи пеніса. Рухи повинні бути легкими, без натиску.
З традиції йоги. Корисно виконувати вправу, відоме в йозі під назвою Ашвіні Мудра — втягування анального отвору всередину, напружуючи і розслабляючи м’язи. Виконуйте Ашвіні Мудру не менше 10 разів вранці і ввечері в положенні сидячи.

Ще одне поширене захворювання — простатит (запалення передміхурової залози) — на додаток до перерахованих вище симптомів характеризується відчуттям печіння при сечовипусканні.
ЩО Ж ПРИЗВОДИТЬ ДО РОЗВИТКУ ПРОСТАТИТУ?
Тут є ряд причин, здатних надавати однаково негативний вплив на стан «другого чоловічого серця».
Інфекції сечостатевих шляхів можуть довгий час протікати приховано.
Діяльність патогенних мікроорганізмів пригнічується нормальною мікрофлорою сечостатевого тракту; але в якийсь момент, в силу різних обставин (переохолодження, застосування антибіотиків, зниження місцевого імунітету і т. п.) «хороші» мікроби вже не можуть стримувати натиск «поганих», у результаті запускаються процеси інфекційного запалення в тканині передміхурової залози.
Застійні явища в передміхуровій залозі – безсумнівний і найважливіший елемент розвитку простатиту.
Існує навіть термін «застійний простатит». Тазова область в цілому схильна до того, щоб кров, віддавши кисень до тканин, затримувалася у венозній системі, формуючи застій у цій зоні. Застійні явища загрожують погіршенням артеріального кровопостачання залози – оскільки судинна система заповнена застояної кров’ю, судини органу не може вступити свіжа, багата киснем артеріальна кров. Всі ці обставини призводять до хронічних порушень нормального кровопостачання тканин, забезпечення внутрішньоклітинного дихання, зниження стійкості до інфекцій. Дана категорія причин особливо актуальна при сидячій роботі, малорухливому способі життя, запорах, наявності геморою.
Аритмичность статевого життя може проявлятися як у надмірній статевої активності, так і в тривалій статевій стриманості.
Перевантаження статевої функції з частими еякуляцією призводить до функціонального перенапруження секреторного апарату передміхурової залози, що може призвести до зриву процесів відновлення внутрішніх ресурсів і запуску запалення, особливо на тлі венозного застою, переохолодження або наявності інфекцій.
Не менш актуальною може бути ситуація з надмірним обмеженням еякуляцій. Серед практикуючих йогу нерідко доводиться чути розмови про брахмачарье, збереженні насіння як спосіб збереження енергії тощо. Необхідно зазначити, що повна відсутність еякуляцій протягом тривалого часу може позначитися на чоловічому здоров’ї вкрай негативно і спровокувати розвиток простатиту. Справа в тому, що здоровий орган так чи інакше повинен продовжувати виконання своїх функцій, і передміхурова залоза навіть при відсутності еякуляцій продовжує виробництво секреторної рідини. Протоки залози поступово переповнюються вироблюваним секретом, розширення проток призводить до здавлення кровоносних судин, в першу чергу венозних; все це призводить до застою кровообігу і розвитку «застійного» простатиту.
Ще більш неоднозначною з точки зору чоловічого здоров’я є практика активного статевого життя без еякуляцій. Значне збільшення кровопостачання органів малого тазу, різкий артеріальний приплив і обмеження венозного відтоку, стимуляція секреторного апарату передміхурової залози фізіологічно повинно супроводжуватися наступним розвантаженням у вигляді еякуляції. Якщо цього не відбувається, то ймовірність отримати залишковий застій і спровокувати запальний процес в залозі досить велика. І якщо вже прийнято рішення про «збереження насіння» та утримання від еякуляцій, то дана практика має супроводжувати точне виконання йогічних технік, що протидіють застійним явищам.
У Книзі Рад династії Сун (581 – 618 рр. н. е..) майстер Цу Се, один із засновників даоської медицини, дає наступні рекомендації по частоті еякуляцій у чоловіків: 20 років – один раз у 4 дні, 40 років – один раз на 16 днів, 60 років – один раз на 30 днів.
ПРОСТАТИТ І ПОТЕНЦІЯ
На жаль всього чоловічого співтовариства, простатит впливає на потенцію. Простатит може виявитися причиною таких розладів потенції, як еректильна дисфункція, зниження якості сексу з-за зміни гами відчуттів, а також передчасна еякуляція.
Деякі сексуальні розлади при простатиті носять надуманий характер, і є самовнушенными: людина починає згадувати всі прояви хвороби, приміряє їх на себе і раптом виявляє їх реальна наявність!
ЯК ВПЛИВАЄ ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ НА ЕРЕКЦІЮ?
Ерекція – явище комплексне і залежить від двох складових. Перше – це статеві органи, а друге – психологічна складова. Тобто бажання партнерки, потяг, інтерес, впевненість чоловіка у собі. Ось саме вона і страждає при хронічній формі простатиту.
Як, наприклад, знаючи, що в супі є волосся, ви ніколи не зможете повноцінно насолодитися його смаком, так і при простатиті. Чоловік чекає можливих проблем, як-то різкий біль під час сім’явиверження, вкорочення тривалості акта, що і спричиняє за собою занепокоєння, переживання, а, отже, і погіршення ерекції.
Оргазми при простатиті також стають менш яскравими. Еякуляція часто неконтрольована. Навіть, якщо повністю вилікувати захворювання, статева слабкість на тлі психологічних проблем може зберегтися.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОСТАТИТУ
В першу чергу – регулярне статеве життя. А регулярне статеве життя потребує хорошої потенції. Тому слід одночасно зайнятися підвищенням потенції і усунення причин хвороби передміхурової залози.
Зенслим Сила — Аюрведичне засіб не тільки для підвищення потенції і для нарощування м’язової маси а й дуже корисний для передміхурової залози.
Дія Зенслим Сила:
— Попереджає виникнення і розвиток пухлин, надлишковий ріст клітин тканини передміхурової залози,
— Відновлює нормальне сечовипускання, знімає больовий синдром,
— Надає протизапальну, антиоксидантну дію, зменшує набряк тканин,
— Покращує кровопостачання передміхурової залози, нирок, сечового міхура,
— Сприяє відновленню лібідо і потенції, «сексуальному омолодження»,
— Уповільнює старіння,
— Нормалізує рівень холестерину, попереджає розвиток атеросклерозу,
— Сприяє відновленню захисних сил організму, забезпечує підтримку та відновлення клітин органів сечостатевої системи,
— Володіє загальнозміцнюючим ефектом, адаптогенну, протівострессовим дією,
— Підвищує опірність організму до захворювань.
Зенслим Сила рекомендується:
— здоровим чоловікам будь-якого віку для попередження захворювань передміхурової залози, для відновлення і поліпшення сексуальних функцій;
— для підвищення стійкості до стресу, адаптації до захворювань, впливу чинників зовнішнього середовища,
— для відновлення після перенесених захворювань сечостатевої сфери,
— для відновлення якості життя при захворюваннях передміхурової залози, при зниженому життєвому тонусі, загальної слабкості,
— для профілактики атеросклерозу, серцево-судинних захворювань,
— у комплексній профілактиці і терапії хронічних захворювань: сечостатевої системи у чоловіків (простатит, уретрит, аденома простати), при хронічних запаленнях репродуктивної сфери жінок (аднексити, фіброміоми, безпліддя).
Додаткові рекомендації
Масляний масаж. При розладах передміхурової залози допомагає масаж промежини. Нанесіть невелику кількість кунжутного або касторової олії на область між анальним отвором і яєчками і обережно втирайте масло круговими рухами. Закінчите масаж погладжуванням по напрямку від анального отвору до основи пеніса. Рухи повинні бути легкими, без натиску.
З традиції йоги. Корисно виконувати вправу, відоме в йозі під назвою Ашвіні Мудра — втягування анального отвору всередину, напружуючи і розслабляючи м’язи. Виконуйте Ашвіні Мудру не менше 10 разів вранці і ввечері в положенні сидячи.
Кукутасана, або поза Піднявся Лотоса, теж допомагає при розладах простати.