Брекеты цена новосибирск

Ви можете встановити в нашій клініці «Аверс» металеві лігатурні брекети по акції — всього за 9000 рублів.

Новосибірськ один з провідних міст по боротьбі з неправильним прикусом, і ми все частіше видем на вулицях людей в брекетах. Давайте з вами розберемося, що таке ортодонтія та для чого необхідні брекети. У нас найкращі брекеты цена новосибирск.

Все починається з первинного огляду пацієнта в стоматології Новосибірська «Аверс» лікарем-ортодонтом — Лебзак Євгенії Едуардівни. Для встановлення діагнозу, лікаря ортодонта знадобляться рентген знімки ОЗУ і ТРГ, також виготовити діагностичну модель зубів пацієнта. Після цього ортодонт визначає ступінь складності роботи по виправленню непраильного співвідношення зубів і складається план лікування брекетами. Ціна виправлення прикусу буде залежати від плану лікаря та обраної, рекомендованої системи.
Наступний етап ортодонтії – санація ротової порожнини (робимо професійну чистку і лікуємо зуби). Перед ортодонтичним лікуванням обов’язково проводиться стоматологічне лікування, з заліковуванням всіх виявлених каріозних порожнин і обов’язковим видаленням зубних каменів.Тільки після цього зуби покриваються фтором і на цьому підготовка до процедур лікування завершується.