Автовикуп в Києві

Автовикуп в Київі

Якщо ви вже оцінювали свій автомобіль в якій-небудь компанії, що займається викупом кредитних автомобілів, то не поспішайте з вибором. Ми запропонуємо більшу вартість за ваш автомобіль, оскільки ми заробляємо на кількість цих автомобілів, а не на заниження вартості одиничних автомобілів. Вартість попередньої оцінки за телефоном буде збігатися з вартістю, яку ви отримаєте на руки.  Автовикуп в Києві і Київській області, ми працюємо офіційно. Самий кращій Автовикуп в Києві, тут ви зможете продати машину швидко і за гарні гроші.

Ситуації в житті бувають абсолютно різні, і періодично майже кожен з нас потрапляє в безвихідне становище: терміново потрібні гроші, а взяти їх абсолютно нізвідки. Тоді приходить думка що-небудь продати, щоб отримати потрібну суму або взяти кредит. Від ідеї кредитів багато хто відмовляються відразу, так як проблема з грошима нікуди не зникне, а лише розтягнеться на довгі роки. Саме в таких ситуаціях і приходять на допомогу компанії, які виробляють скупку авто, в тому числі і викуп битих авто.

 

Чому обирають нас?

Наша компанія готова надати Вам кваліфіковані послуги з оформлення договору купівлі-продажу авто, допомога в проходженні техогляду і звичайно ж послугу термінового викупу автомобіля. Наші ключові співробітники працюють в цій сфері вже більше 12 років на ринку Київіа і області. За цей час ми досконально вивчили авторинок не тільки нашої області, але і всього Північно-Заходу, тому з упевненістю беремося за різні угоди від викупу кредитних і битих автомобілів до обміну автомобілів. Ми не наживаємося на ваших проблемах, ми допомагаємо їх швидко вирішувати!

Як ми оцінюємо стан автомобіля?

  • Двигун. Двигун автомобіля зобов’язаний бути чистим. Багато автовласників часто миють двигун перед продажем, проте не завжди цей прийом спрацьовує, адже визначити справний він чи ні можна як по диму з вихлопної труби, так і з того, чи залишився асфальт сухим через 3-5 хвилин після того, як завели двигун.
  • Загальний стан забарвлення. Машини оглядаються тільки чисті, щоб добре було видно всі подряпини і потертості, тобто перед показом автомобіля ви зобов’язані його вимити.
  • Загальний стан кузова автомобіля. На цьому етапі ретельно оглядають машина як зсередини, так і зовні. Зокрема, перевіряється якість зазорів між крилами і дверима, наявність тріщин в місцях з’єднання кузова і крил. Оглядаються також междверные області і пороги.