Автоинструктор акпп

7-18-2017

Зручний пошук автоинструктора
Інструкторів з водіння, що пропонують свої послуги, багато, і знайти серед них найбільш підходящого вам допоможе наша система пошуку. Вам лише потрібно задати параметри пошуку, у нас найкращій автоинструктор акпп. і система сама підбере автоинструкторов, найбільш повно відповідають вашим вимогам. Крім можливості підібрати інструктора, який допоможе вам скласти практичний іспит в ГИБДД, на нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну інформацію для складання теоретичного іспиту.
Вивчити ПДР можна прямо на сайті. Наші правила набагато зручніше більшості книжкових видань, оскільки ми переробили саму схему подачі матеріалу. Тепер, приміром, немає необхідності, прочитавши правило із зазначенням дорожнього знака, перегортати сторінки, шукаючи зображення самого знака.
Пройти онлайн-тест, повністю відповідний вопроснику в ГИБДД. Тепер ви можете вдома перескладати іспит стільки разів, скільки необхідно, щоб успішно здати один єдиний іспит в ГИБДД.
Дізнатися про процес складання іспиту, обслуговуванні автомобіля і інших моментах, корисних починаючому автомобілісту, ви зможете в нашому розділі зі статтями, а також на тематичному форумі.