Асфальтобетонный завод

ТОВ «АБЗ» — молода і постійно розвивається. За короткий час продукція асфальтобетонного заводу стала затребуваною у провідних замовників регіону. Популярність матеріалів у забудовників пояснюється суворим дотриманням стандартів якості. Технічні і технологічні параметри продукції контролюються на кожному етапі виготовлення. У нас найкращій асфальтобетонный завод.
Виробничі потужності асфальтобетонного заводу знаходяться недалеко від аеропорту Внуково. Подібне місце розташування забезпечує можливість у стислі терміни здійснювати доставку матеріалів у будь-яку точку Московської області. Близькість асфальтобетонного заводу зручна і для забудовників нових районів столиці, поставки на об’єкт виконуються оперативно.

Переваги співпраці з асфальтобетонним заводом

Великий вибір продукції – бетонні блоки, асфальт, бетон, асфальтобетон.
Замовники мають можливість скористатися власним транспортом асфальтобетонного заводу. Доставка на об’єкт виконується згідно із затвердженим графіком, оперативно і своєчасно.
Прийом заявок на поставку та покупку продукції здійснюється без вихідних в цілодобовому режимі.
Оцініть переваги матеріалів асфальтобетонного заводу, дзвоніть нам за телефоном 8 (499) 749-13-54, щоб оформити заявку на будь-який обсяг продукції.