Аренда автокрана 25 тонн Москва

7-11-2017

У автокрана 25 тонн максимальний виліт стріли складає 28 метрів, однак при бажанні замовника це значення можна збільшити шляхом встановлення гратчастого гуська. Висота підйому вантажу становить 38 метрів, а вантажопідйомність 25 000 кілограмів. У нас найкраща аренда автокрана 25 тонн москва. Маючи такі технічні характеристики, автокран володіє відносно невеликими габаритними розмірами і може працювати навіть на будмайданчику з площею десять квадратних метрів. Максимальна стійкість спецтехніки на поверхні з безліччю нерівностей досягається завдяки наявності спеціальних опор. Кран гранично швидко приводиться в робоче положення і може експлуатуватися безупинно протягом декількох годин за умови дотримання допустимої ступеня навантаження. Наявність такої спецтехніки на будівельному майданчику дасть вам можливість виконати найбільш трудомісткі етапи робіт максимально швидко і якісно.
Оренда автокрана 25 тонн навіть на дуже тривалий термін обійдеться вам в кілька разів дешевше, ніж його купівля.
• Скориставшись послугами з оренди автокрана, вам не доведеться виконувати обслуговування та ремонт спецтехніки, так як за вас це зроблять фахівці нашої компанії.
• Ви отримуєте можливість істотно скоротити терміни виконання запланованих робіт та їх вартість.
• Замовляючи послуги по оренді, ви отримуєте в своє розпорядження сучасну спецтехніку, яка працює без збоїв і повноцінно справляється з поставленими завданнями.
• Беручи в оренду автокран, вам не доведеться розширювати штат співробітників або навчати персонал, так як ми надамо вам нашого досвідченого оператора, який виконає всі заплановані роботи швидко і в чіткій відповідності з правилами техніки безпеки.