Арбитражный адвокат

7-11-2017

В Російській Федерації, арбітражні суди здійснюють правосуддя шляхом вирішення економічних (господарських) спорів та інших справ, віднесених до їх підвідомчості. Порядок ведення арбітражних справ – подача позовної заяви і сам арбітражний процес суворо регламентовано процесуальним законодавством. У нас найкращій арбитражный адвокат.
Арбітраж взагалі відрізняється підвищеним вимогам до порядку ведення судових справ, в тому числі, до збору і фіксації доказів у справі, до юридичного оформлення необхідних процесуальних документів, які направляються сторонами до суду і т. д. Від дотримання здаються не суттєвими (для неспеціаліста) формальностей, багато в чому залежить успішний результат кожного арбітражного справи.
Арбітраж в буквальному сенсі являє собою змагання сторін, що відбувається за певних і досить складним юридичним правилам. Мета такого змагання – це здобути перемогу у виниклому суперечці, довівши тим самим, свою правоту в арбітражному справі. І в кінцевому підсумку, як результат всього цього, одержати або зберегти певні блага, наприклад: повернути борг, зобов’язати контрагента укласти чи розірвати необхідний договір (контракт), або захистити бізнес від зазіхань різних контролюючих структур, кредиторів та інших осіб, або придбати інші необхідні вигоди для себе і свого бізнесу.