Альтернатива Віагрі

Альтернатива Виагре
Втім, натуральні харчові добавки здатні допомогти не тільки в боротьбі з нежиттю, кашлем або болем у горлі, але й сприятливо вплинути на сексуальне життя. Згідно з результатами дослідження вчених, деякі з подібних добавок – відмінна альтернатива віагрі. Також хочемо вам порекомендувати почтати більш детально про віагру ви можете на сайті http://www.sachonline.org/, тут багато корисної інформації.

Ґрунтуючись на наукових дослідженнях, чоловіче видання склало рейтинг з трьох натуральних добавок, які гарантовано поліпшать якість сексу. Читайте також: Як секс впливає на здоров’я і рівень IQ: правда і мифы1. Маку – корінь трави, яка росте в Андах, і, як відомо, славиться своїми цілющими властивостями. Вона здатна не лише підвищити лібідо, але і збільшити кількість сперматозоїдів. Численні дослідження підтверджують, що маку є потужним афродизіаком: зокрема, вченими доведено, що всього 3 грами маки в день здатні пробудити сексуальне бажання.

Медики рекомендують вживати маку у вигляді БАДа, проте можна використовувати і натуральний порошок, який анітрохи не зіпсує смак біфштекса або смузі. Йохімбін, інакше званий квебрахин, рослинний алкалоїд зі стимулюючою дією, що отримується з рослини Йохимбе, що виростає в центральній частині Африки, де його використовують в якості афродізіака. Він підсилює приплив крові, пробуджує сексуальне бажання і сприятливо впливає на лібідо – відмінний сексуальний стимулятор.

Медики відзначають, що йохімбін володіє і побічними діями, такими як почуття тривоги і нудота. Однак невелика доза, близько 14 міліграм, абсолютно безпечна і достатня для підвищення сексуального бажання. Перець п’янкий, відомий також як кава, є не тільки безпечним засобом лікування тривожності, але і відмінним засобом для поліпшення якості інтимної близькості. Важливо пам’ятати, що екстракт коренів цієї рослини має галюциногенні властивості, тому важливо не переборщити з його вживанням.