Выездной шиномонтаж

5-13-2017

Без названия (10)

Мобільний (пересувний) шиномонтаж , це компанія, яка надає широкий спектр виїзних послуг по обслуговуванню автомобілів, таких як: цілодобовий мобільний шиномонтаж , сезонне зберігання шин, продаж шин і дисків з доставкою клієнту, автострахування КАСКО та ОСЦПВ. У нас найкращій выездной шиномонтаж
Ми працюємо в Києві та Київській області. Пересувний шиномонтажний комплекс нашої компанії (станція пересувного шиномонтажу) здатна виконати весь спектр послуг, пропонованих стаціонарними шиномонтажні майстерні: сезонна заміна шин, ремонт проколів і бічних порізів, балансування коліс та інше. Обладнання, на якому виконуються роботи, відповідає європейським стандартам.
Наші досвідчені і кваліфіковані майстри завжди готові надати екстрену технічну допомогу 24 години на добу, якщо Ваша машина не може продовжувати рух по причині проколу або порізу шин. Тепер подібна несправність автомобіля не застане Вас зненацька і координально не порушить намічених планів. Якщо ви опинилися в складній дорожній ситуації або просто дорожите своїм часом, то послуга пересувний цілодобовий шиномонтаж особливо актуальна для Вас.
Пересувний шиномонтаж, це додаткові переваги для Вас: економія часу — виробництво робіт у вказаному Вами місці; зручність і комфорт — ми прибудемо до Вас у зручний час; прийнятні ціни — ціни стаціонарних шиномонтажних майстерень.