Химчистка мягкой мебели на дому екатеринбург

5-5-2017

13a

Професійна чистка м’яких меблів — процедура, необхідна для видалення складних забруднень, неприємного запаху і застарілих плям.

В процесі експлуатації диван, оббивка крісла та килимові покриття втрачають естетичні властивості, які проблематично відновити за допомогою сухого або вологого прибирання в домашніх умовах. Неправильна обробка без використання професійних миючих засобів з антибактеріальними компонентами може спровокувати появу мікроорганізмів і бактерій, які несприятливо впливають на здоров’я і самопочуття.

Ми пропонуемо химчистка мягкой мебели на дому екатеринбург

Вирішити проблему допоможе хімчистка м’яких меблів на дому від компанії «Мойдодир» і допомога фахівців з клінінгу, готових усунути будь-які види забруднень і повернути виробів первісний вигляд.Чому варто звертатися в «Мойдодир»

Чистка меблів на дому включає обробку килимів, оббивки крісел, стільців і диванів, що дозволяє усунути дрібні частинки пилу і плями, які неможливо видалити звичайними побутовими засобами.
Хімчистка диванів на дому в Єкатеринбурзі здійснюється за допомогою професійних засобів на основі хімічних компонентів, делікатно видаляють забруднення без шкоди для ворсу, натурального та синтетичного текстилю.
Доступна вартість клінінгових послуг в місті Єкатеринбург дозволяє скористатися повним комплексом робіт із залученням досвідчених фахівців, які приведуть в порядок будинок, квартиру або офіс.