Натуральный бодибилдинг форум

Gymironlogo200

Коли ви починаєте тренуватися у вас швидко починає зростати сила, добре ростуть м’язи, ви дивуєтеся, як у вас все виходить, але через 6 місяців або більше, ви помічаєте що прогресу у вас вже немає і ви застрягли в певній точці, одним словом у вас застій. У нас натуральный бодибилдинг форум.

Що ж тоді робити? Перше що потрібно змінити програму тренувань, друге або навіть перше потрібно відпочити, можливо у вас з’явилася перетренованість, я ж не знаю за якою програмою ви тренувалися як і скільки часу. Відпочинок в один тиждень вам не завадить, м’язи за цей час встигнуть добре відпочити і ви зможете почати знову тренуватися з новою програмою тренувань.

Кожне тренування повинна бути трохи інша, відрізняться від тренування на наступний день. Якщо ти будеш робити одні і ті ж вправи на кожних наступних заняттях, ти привчиш свої м’язи до постійного зусилля і рано чи пізно потрапиш в застій сили і росту м’язів. Зраджуй кількість рухів у серіях, посилення і тривалості перерв між підходами. Не роби завжди кожну серію по 8 повторень, навантажуй м’язи різними вправами і повторенням, для прикладу зміни кількість повторень наприклад 15-20 разів.