Wireless mailbox alert system

4-26-2017

Без названия (49)

Ці пристрої можуть виключити непотрібні поїздки в поштову скриньку, та ті, які використовують звукові і LED повідомлення також забезпечити додатковий захід безпеки будинку. Оскільки ці системи оповіщення при відкритті поштової скриньки, ви можете відразу знати, якщо ваша пошта є підробки або крадіжки в неробочий час доставки. Це дозволяє негайно реагувати і уникнути крадіжки особистих даних.

Оповіщення поштової скриньки: на що звернути увагу, ми пропонуемо wireless mailbox alert system

Використовуючи поштову скриньку оповіщення пристрій може допомогти вам інвестувати свій час мудро, тому що замість того, щоб чекати вашої пошти, щоб прибути або постійно йти до поштової скриньки, щоб перевірити, якщо воно прийшло, ви можете зосередитися на інших завданнях і чекати оповіщення, щоб дати вам сигнал. Є кілька ключових функцій, які ви повинні шукати при виборі цього типу системи повідомлень електронної пошти для Вашої поштової скриньки, включаючи діапазон, Тип сигналу і бездротовим зв’язком.

Діапазон
Діапазон системи оповіщення поштової скриньки посилається на далеку відстань, пристрій і приймач може бути тільки, якщо він використовується. Коли одна з цих систем використовує приймачем, він знаходиться в будинку, і значення діапазону буде залежати від того, як далеко ваш будинок знаходиться від Вашої поштової скриньки. Вибираючи систему, яка вписується в ряд вам потрібно буде переконатися, що ви отримаєте попередження.

Тип Оповіщення
Ці системи використовують різні оповіщення, щоб повідомити вас, коли ваші повідомлення, включаючи світлодіодні вогні, зумери, свистки і звукові сигнали. Деякі будуть дзвонити у двері як повідомлення. Ті, які використовують прапори вимагають ручної роботи. Для деяких, Вам необхідно поставити прапорець, щоб попередити листоношу, що вихідна пошта присутній, і він чи вона будуть опусти прапор після отримання вихідної пошти і вашої вхідної пошти. Інші ручні системи працюють по-різному; прапор використовується залишається вниз до тих пір, поки поштову скриньку відкритий листоношею. Як тільки він буде відкритий, прапор піднімається, щоб ви знали Ви пошту.