Лазерная гравировка

images (7)

Компанія LaserMark заснована в 2001 році. Основним видом нашої діяльності була лазерне гравірування на металі, пластику, дереві, камені, склі та інших матеріалах. Ми вирішили не зупинятися у своєму розвитку і на сьогоднішній день на нашій виробничій базі працюють напряму з тамподруку, шовкографії, уф друк, прямий друк по текстилю і термотрансферу. Ми використовуємо новітнє напівавтоматичне і ручне обладнання компанії M&R (США) для друку на пакетах, футболках, бейсболках і будь-якої іншої текстильної та сувенірної продукції. Парк тамподруку оснащений однокрасочными, дву-і четерехкрасочными верстатами компанії TIC,що дозволяє нам швидко і якісно виконувати великі замовлення. Обладнання таких відомих виробників як TROTEC, RMI, COMAGRAV використовується для гравіювання, маркування та різання різних матеріалів. Нещодавно наша компанія запустила новий напрямок УФ друку на сувенірному принтері компанії MIMAKI UJF3042HG з можливістю друку на виробах заввишки до 15 див і форматом друку А3. В нас найкраща, лазерная гравировка

Також одним з наших напрямків є продаж матеріалів для лазерного гравірування та сублімації. Наша компанія поставляє матеріали для лазерного гравірування та сублімації таких провідних світових брендів як Rowmark, MTS Co, EXEL, VICTORY.

Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи і великим професіоналізмом готові вирішити будь-яку з поставлених завдань в найкоротші терміни з високою якістю і невисокими цінами.