Sfp коммутатор cisco

Без названия (28)

До СЕРВІС-ІТ створювалася в самий розпал кризи 2008 року, коли всі бізнеси навколо згорталися один за одним. У цей непростий час економія вийшла на перший план і захотілося створити компанію, яка робить по-справжньому доступним процес створення іт – інфраструктури.

Кілька років пішло на те, щоб повністю переналаштувати процеси дистрибуції. Були кардинально перероблені логістичні схеми, правила взаємодії з виробниками в Росії і за кордоном. З часом компанія запустила власне виробництво в Китаї. Запроваджена регулярна технічна підтримка. До послуг клієнтів експерти різного профілю, які допомагають віддалено перевірити і налаштувати обладнання.Місія — На базі сучасних інформаційних технологій, досвіду і знань знижувати вартість інфраструктурних IT проектів і підтримувати рішення, що підвищують ефективність бізнесу наших клієнтів! Також у нас е sfp коммутатор cisco.

Ми надаємо нашим клієнтам нові можливості для розвитку, використовуючи сучасні інформаційні технології і спираючись на передові знання та досвід.