Дверные доводчики

images

У нашому інтернет-магазині можна придбати доводчик двері наступних виробників: DORMA, GEZE, Nora-M, Notedo, ASSA ABLOYИнтернет-магазин Lemonadd.ru відкрив «двері» в 2012 році.
Завдяки Вам, шановні клієнти, ми стали гідними
конкурентами в сфері продажу дверної техніки:
Налагоджені оперативні поставки дверних доводчиків
систем антипаніки, фурнітури провідних світових брендів
(DORMA і GEZE – Німеччина, Nora-M – Росія/Іспанія,
ASSA ABLOY — Фінляндія, Notedo – Китай).
Ми проводимо велику роботу над збільшенням асортименту нашого магазину і пропонуємо Вам тільки якісну продукцію. Ми пропонуемо найкращі дверные доводчики
Виконано понад 11 000 доставок продукції по російським регіонам.
База постійних покупців налічує понад 2000 компаній і приватних осіб.
Нам довіряють будівельні, монтажні та комерційні підприємства – відсоток їх закупівель в нашому інтернет-магазині зростає щорічно!Чому дверні доводчики та фурнітуру в інтернет-магазині
Lemonadd.ru купувати вигідно?

Вартість продукції в нашому каталозі нижче, ніж у роздрібній мережі магазинів.

Ми не скупимося на розпродажі для приватних осіб і знижки оптовим покупцям!

Наш орієнтир – Ваші потреби і можливості. Співробітники враховують сукупність ціни і якості, пропонуючи найкраще рішення.

В Lemonadd.ru вас обслуговують менеджери, які знають на практиці все про експлуатації реалізованого товару. Кваліфікована допомога у виборі оптимальних доводчиків фурнітури гарантована.

Весь спектр продукції сертифікований, надходить на наш власний склад від виробника. Обсяг нашого складу перевищує 10000 одиниць товару, готового до оперативної відвантаження. Замовлення обробляється і відвантажується для доставки в стислі терміни.