Система спасения для квадрокоптера

bottle2_banner_2000x600

Інструмент Безпеки» — це парашут для квадрокоптера, моделі літака, вертольота, має вышибную систему і спеціальні конструктивні особливості, що забезпечують:

У нас, найкраща система спасения для квадрокоптера

ЛЕГКІСТЬ
За рахунок поєднання низької ваги матеріалу купола парашута, легкого корпусу і унікальною компонування елементів, відносна вага пристрою дорівнює близько 4% щодо рятованого ваги. По суті, «левова частка» ваги системи — це вага самого парашута. Ваш мультикоптер не буде сильно перевантажений «зайвим» вагою.

КОМПАКТНІСТЬ
За рахунок розробки спеціального способу укладання, це компактна система серед конкурентів. Спеціальна оснащення дозволяє дбайливо запресувати ніжний парашут у легкий одноразовий корпус.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ
Конструкція пристрою гранично спрощена. Використовуються стандартні рішення, оптимальні для будь-яких літаючих моделей мають один вільний канал управління. Також на сайті додатково надані інформаційні матеріали і форма зворотного зв’язку, які допоможуть вирішити більшість питань по використанню рятувальної системи. Деякі деталі роботи ви можете знайти в обговоренні системи порятунку на rcdesign.ru.

ПРОСТОТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
Рятувальна система не передбачає якого-небудь додаткового обслуговування. Самим звичайним тестером можна перевірити працездатність виробу. Подробиці в інструкції до конкретного типу пристрою.

НИЗЬКА ЦІНА
Більшість компонентів провадиться місцевими виробниками. Це дозволяє тримати ціну виробу на досить низькому рівні. Виробнича схема організована таким чином, що вартість продукту для кінцевого користувача є мінімальною.

ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ
За невелику плату, спрацював парашут можна перезарядити у виробника