Договор перевозки

4-14-2017

logo

Договір перевезення

Договор перевозки вантажів – це складний з юридичної точки зору документ між відправником і транспортною організацією. Компанія UTG-EXPRESS пропонує транспортні послуги в рамках перевезення вантажів як по Росії, так і країнам Європи і Азії. В рамках співпраці пропонуємо клієнтам складання юридично правильного договору перевезення, виступаючи стороною угоди.
Юридична природа, види

У сучасному транспортному законодавстві існує кілька видів договорів перевезення, в залежності від кількості контрагентів, особливостей доставки. На сьогоднішній день розрізняють:
1. Стандартний договір перевезення місцевим повідомленням. Сторонами договору виступає відправник вантажу, транспортна організація. Таким способом юридично оформляються перевезення по Росії, які здійснюються ресурсами UTG-EXPRESS без залучення додаткових контрагентів.
2. Складні договору на перевезення прямим і змішаним сполученням. Якщо одночасно для транспортування товару необхідно використання авіаперевезень, залізничних перевезень – це називається прямим сполученням. Змішане сполучення передбачає залучення додаткових контрагентів (транспортних організацій), відповідальних за переміщення вантажу на певній ділянці маршруту. Економлячи час клієнтів, UTG-EXPRESS виступає оператором змішаного перевезення і самостійно в рамках однієї угоди з відправником приваблює додаткових виконавців.
3. Договори, які передбачають фрахтування або чартер. Простими словами – оренда частини або цілого судна (корабля, літака) для транспортування генеральних або збірних вантажів. Розрізняють тайм-чартер – оренда частині судна з екіпажем, обслуговуючим персоналом і бербоут-чартер – самостійне обслуговування судна фрахтувальником. Чартер укладається на підставі типових проформ морських перевезень. UTG-EXPRESS здійснить транспортування відправлення на зручних умовах.
4. Лінійні і трампові договору. З постійними клієнтами UTG-EXPRESS співпрацює у форматі B2B, пропонуючи регулярні поставки вантажів з періодичним продовженням договору. В інших випадках передбачаються типові форми трамповых угод.