Дизайн интерьера квартиры

wp1a6c543c_01_1a

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ КВАРТИР ТА БУДИНКІВ

Людині для життя потрібне мале, головне щоб його чекали вдома. А дизайн інтер’єру будинку був втіленням його заповітних бажань, де можна розслабитися душею і тілом, черпаючи сили для нових звершень. Правильно організований простір елегантного інтер’єру здатне зцілювати і надихати, налаштовувати на робочий лад і дарувати відчуття того самого щастя, що криється в деталях і кольорові акценти.

Дизайн интерьера квартиры, спроектовані та реалізовані студією «АЅ INTERIOR» – вдумливі, поза часом і найголовніше особисті. Професія дизайнера в деякому сенсі допомога конкретній людині знайти себе. Самовираження, сміливі ідеї, красиві, дорогі чи скромні і дешеві речі — це друга справа. Перше і головне — атмосфера, настрій, енергія. Розстановка речей визначає ставлення до світу.

Ось тут і починається чари – поява одного предмета тягне за собою часом несподівані рішення. Порожнеча сірої бетонної коробки завдяки правильному підходу дизайнера оживає і стає затишним будинком, куди завжди поспішаєш повернутися.