тепловые электрические пушки

4-14-2017

Без названия (65)

Тепловые электрические пушки являють собою різновид тепловентиляторів (підлозі)промислового призначення, в яких потужність нагрівального елемента становить або перевищує 2 кВт. Конструкція складається з металевого корпусу з спеціальних напрямних жалюзі, в якому знаходиться електричний вентилятор і нагрівальний елемент.

У чому полягає принцип роботи пристрою? Перш за все, в тому, що під час подачі електричного струму в систему живлення повітря навколо нагрівального елемента нагрівається, після чого виштовхується за межі корпусу гармати завдяки силі вбудованого в виріб електричного вентилятора. У процесі, поворотні жалюзі, які встановлюються на корпуси деяких конструкцій, дозволяють правильно регулювати, а також перенаправляти потік гарячого повітря в залежності від задачі, яка поставлена перед електричної теплової гармати.

Більшість моделей електричних теплових гармат виконані в прямокутній формі, в той час, як нагрівальний елемент має форму сітки. Також на ринку представлені моделі зі спіральним нагрівальним елементів і циліндричним корпусом. Звертаємо вашу увагу, що вироби такої форми на виході видають температуру повітря вище, ніж їх прямокутні побратими.

Ключовим гідність теплової гармати, що працює на електриці, є мобільність. Встановити такий виріб можна не тільки в житловому будинку або в квартирі, але і транспортувати його на дачу або навіть експлуатувати під відкритим небом.

Використовують електричні теплові гармати для опалення і сушіння гаражних, виробничих, льохових, допоміжних, житлових і виробничих приміщень; обігріву і розігріву тієї або іншої поверхні, як вертикальної, так і тієї, яка розташована під кутом відносно точки розташування тепловентилятора знаходить своє застосування в процесі виконання малярних і штукатурних робіт, при сантехнічних і паркетних роботах).