Минибук

Без названия (58)

Висока міцність фотокниги у твердій палітурці (багаторазове розкриття-закриття книги) забезпечується за рахунок використання сучасної технології скріплення сторінок, заснованої на PUR-клеї. PUR-клей дозволяє виготовляти фотокнигу без додаткового використання скріпки, що покращує її розкриття, довговічність і зовнішній вигляд.

Обкладинка фотокниги – індивідуальний дизайн (створюється автором в редакторі). Матеріал обкладинки — ламіноване покриття 38 мкн, ручне збирання.

Листи фотокниги ( минибук )– матовий папір Color Copy, щільність 200 грам.

У вартість книги включені два форзаца (передній і задній), в редакторі є можливість вибрати оформлення форзаців.

Друк фотокниг Альбомикс здійснюється на цифровій машині HP Indigo.Компактна фотокнига володіє величезним секретом, вона просто створена для картинок з Інтернету і з мобільних телефонів, навіть дуже маленьких. Зберігайте в своєму альбомі все, що важливо, дозвіл і формат фотографій більше не перешкода!
Мінібук: велике значення маленького розміру
Instagram на книжковій полиці
Ми цінуємо сервіси обміну фотографіями за можливість розповідати історії в швидкоплинних деталях, обходячись без зайвих слів. Але варто зібрати кращі картинки в минибуке, і у ваших руках вже ціла повість, роман чи поема! Не шкодуйте місця для сотень кадрів — маленькі фотокниги дивно місткі, а якість друку дозволяє детально розглянути кожну фотографію. Атмосфера, створена з допомогою ефектів і фільтрів вашого iPhone, легко переміститься на фотопапір.