Эндокринолог в Тольятти

4-8-2017

docdoc2

Ендокринологія – це розділ медицини, що вивчає захворювання обміну речовин і патологію залоз внутрішньої секреції, які продукують необхідні організму гормони. В тілі людини все взаємопов’язано. Підшлункова залоза виробляє інсулін і глюкагон, які регулюють рівень цукру. Наднирники виробляють гормони, що впливають на обмін мінералів, артеріальний тиск, сечовипускання. Гормони щитовидної залози сприяють росту і розвитку тканин організму, регулюють метаболізм. Але головним серед всієї цієї системи є гіпофіз – він контролює і регулює злагоджену роботу всіх компонентів.Ендокринолог в ТОВ «Тольяттінському діагностичному центрі №1»
Лікарі – ендокринологи займаються діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань ендокринної системи людини. В нас найкраща Эндокринолог в Тольятти

Профілактичний нагляд у лікаря – ендокринолога кращий варіант уникнути можливих проблем зі здоров’ям, навіть якщо Ви не спостерігаєте у себе будь-яких тривожних симптомів.
В даний час найбільш поширеними патологіями, з якими звертаються до ендокринолога, є:
Цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, порушення функцій потових залоз, хвороби гіпоталамо-гіпофізарної системи, порушення механізмів впливу гормонів в організмі і їх метаболізму та ін.