Китайские пластыри

images (5)

китайские пластыри від різних захворювань

Досягнення китайської народної медицини незаперечні вже сотні років. Її рецепти, методи і прийоми використовуються і до цих пір, купуючи сучасні інтерпретації. Одні з таких – китайські пластирі, які надають стійкий терапевтичний ефект. Придбати їх ви можете в нашому інтернет-магазині.

Принцип дії лікувальних китайських пластирів заснований на дії екстрактів лікарських рослин та інших речовин на локальні зони тіла. Вироби мають спеціальне просочення унікальним складом компонентів, який підібраний у відповідності з найдавнішими рецептами.

Пластирі продаються у нас в широкому асортименті: для очищення шкіри від мозолів, варикозу, гіпертонії, мастопатії, геморою, знеболюючі, урологічні, ортопедичні, противоревматичные і пластирі для стоп.

Підвищеною популярністю користуються пластири для схуднення. Це унікальний продукт, який допоможе вам швидше знайти потрібні форми тіла, поліпшить стан шкіри, позбавить від целюліту.

Наклеюють лікувальні пластирі на очищені і сухі ділянки тіла, проводити процедуру слід курсами. Після зняття чергового пластиру потрібно дати шкірі відпочити 5-8 годин.