Купить swimtrainer

Без названия (20)

Коло дитячий для плавання Swіmtraіner червоний -коло для плавання немовлят або коло для купання немовлят самих маленьких спортсменів. Можна використовувати коло Свимтренер практично з народження (від 4 кг) і до 3-4 років (у залежності від ваги малюк, його статури, навичок у плаванні, страх води -коло може підходить до 2,3 або 4 років). купить swimtrainer ви можите в нашему sнтернет-магазині

Круг для новонароджених Свимтренер розроблявся так, щоб врахувати вік і фізичні можливості дитини, його вага, психологічну готовність до самостійного плавання. Коло розроблений спеціально для поетапного навчання малюка не боятися води, триматися на воді, координувати рухи рук і ніг, самостійно плавати без підтримки. Коло особливо актуальне для поїздок з дитиною до моря, на річку, озеро -тобто на відкриті водойми.

повністю тримає (а не підтримує) всю масу дитини на воді (за вагою/кольором кола)
дає можливість вчитися плавати (завдяки спеціальній формі підтримуючої частини кола малюк лежить на воді, а не «важить» вертикально)
абсолютно безпечний, батьки можуть спокійно плисти поруч з малюком -з Свім трейнера малюк не вислизне вниз, не «поднырнет»
Оригінальні кола Свім трейнер! Є сертифікати (в додаткових фото або висилаємо за запитом на пошту)!
Опис, відгуки за колам Свім Трейнер ви знайдете в нашій статті

Якість Swіmtraіner перевірено нами і часом! ГАРАНТІЯ на круги 6 місяців (на шви)! У комплекті з колом йде докладна інструкція.

Червоний Swіmtraіner Classic (для малюків у віці від 3-х місяців до 4-х років) створює основу для навчання плаванню, на якій проходить навчання техніці дітей у віці від 6-18 кг (до 3,5 років), що дозволяє сформувати прекрасний стиль плавання.

Розміри червоний Swіmtraіner

Діаметр надутого кола 560 мм (56 см), діаметр порожнього кола 480мм (48 см), висота кола 10 см (висота камери, це найвищий коло)

Опис дитячого надувного кола Swіmtraіner від 6 кг:

Завдяки спеціальній конструкції коло допомагає маляті максимально лежати на воді, вчитися правильно рухати ніжками (ручки в червоному колі дістають до води тільки так, що можна «поплескати» ними, тобто пограти).
Надувні білі камери-«спас жилет» — запобігають можливість вислизання малюка з кола, «подниріванія»
Коло застібається навколо малюка швидко і легко (принцип врятував жилета).
безпечна застібка білої частини (навколо плічок) кола -застібка фіксатор+пластикова заглушка зверху -малюк не розстебне сам коло
ремені безпеки (білої частини) регулюються по довжині у міру зростання малюка
всі камери надуваються окремо, по мірі дорослішання малюка, і за етапами навчання плавання ви можете не надувати деякі частини -це дасть дитині можливість більше зануритися у воду і, головне, робити це поступово.
Звертаємо Ваші увагу, що клапани можуть пропускати повітря в перші 1-2 «надуву», як тільки клапани добре розправляться, вони будуть працювати як належить-зворотний клапан, ті просто так повітря випускати не будуть.
Гарантія 6 міс (на шви)
Коло підходить для стандартної ванни (перевіряйте ширину ванни, Якщо вона більше 58 см -коло точно поміститься в неї).
Swіmtraіner інструкція червоний круг -у наборі з колом (на коробці і в книжці-інструкції)
Swіmtraіner Classic складається з 5 надувних камер і ремінця безпеки, який гарантує стійкість і робить так, щоб дитина не вислизнув.

Круг для плавання Swіmtraіner Classic відповідає всім стандартам безпеки, перевірена європейськими TÜV і GS, має СЕЗ РФ і не містить фталатів. Надувні круги Swіmtraіner ідеальні для плавання дітей в озері на дачі або в басейні, для відпочинку з дітьми на море.

Круги Свім Трейнер (Червоний-помаранчевий-жовтий) відрізняються за вагою малюка, а також по мірі занурення малюка у воду -ніж малюк старше (помаранчевий-жовтий кола) тим глибше малюк занурений у воду, для максимального навчання плаванню відповідно до свого віку.

Наступний коло за рівнем навчання плаванню — помаранчевий Swіmtraіner, він підходить Вам, якщо ви є 2 роки і ваш вагу мінімум 12,5 кг і більше

Хочете купити круг для плавання Swіmtraіner червоний? Зробіть замовлення на сайті нашого дитячого інтернет магазину і через 1-3 дні коло Свім трейнер вже у вас! Круги Свім трейнер оригінальні! Гарантія!