Эвакуатор кемерово

4-7-2017

Без названия (19)

эвакуатор кемерово І ОБЛАСТІ ЦІЛОДОБОВО
Незалежно часу доби, дня тижня або погодних умов – ми допомагаємо вирішувати складні дорожні проблеми і виконуємо перевезення автомобілів (як нових, так і після ДТП) на будь-які відстані в межах України.

Працюючи більше 10 років на ринку, ми отримали безцінний практичний досвід, що дозволяє гарантувати високу якість послуг, оперативність і демократичні ціни.

Ми пропонуємо замовити евакуатор по кемерово та інших містах цілодобово без вихідних і свят 24 години в добу 7 днів в тиждень. Також у нас Ви можете орендувати трал уі або скористатися послугами вантажного СТО.

Наш автопарк один з найбільших у місті, що, по-перше, дозволяє розосереджувати автомобілі рівномірно по районах і гарантувати нашим клієнтам мінімальний час подачі, а по-друге наша технічна база дозволяє виконувати перевезення спецтехніки, кіосків, побутівок, великогабаритних вантажів і евакуацію вантажних автомобілів вагою до 120 тоннТакже Ви можете подивитися розширену таблицю, що включає як вартість евакуатора, так і інші послуги, які ми надаємо в разі складних дорожніх проблем. Наприклад, якщо Ваш транспортний засіб впала в кювет, то Вам не потрібні звичайні послуги евакуатора, а оренда крана маніпулятора, який зможе без зайвих зусиль і перешкод дістати авто і виконати навантаження не більше ніж за 10 хвилин.

Працювати з нами надійно і вигідно, оскільки ми надаємо гнучку систему знижок та спеціальні тарифи для корпоративних клієнтів. Зверніть увагу, що ми працюємо офіційно, а всі автомобілі, які ми транспортуємо застраховані.