Аренда опалубки цена

logo (2)

Умови, на яких дана фірма надає оренду, значно вигідніше, ніж у інших компаній. У нас можна на досить вигідних умовах орендувати опалубку для фундаменту, стін, перекриттів і навіть опалубку для колон (у нас є опалубки для круглих форм). Робота співробітників нашої фірми досить добре організована і злагоджена, в зв’язку з чим з нами співпрацює велика кількість будівельних організацій. Широкий асортимент здатний задовольнити запити будьякого замовника незалежно від масштабів запланованого їм будівництва і технічних вимог. Крім цього, наша фірма постійно покращує свою продукцію з метою отримання більш високих показників якості.

аренда опалубки цена

Найбільш ефективними і економічними конструкціями є оренда опалубки перекриттів, які використовуються для побудови горизонтальних ділянок будівлі. Всі, хто працював з даним видом опалубки, позитивно відгукуються про цю конструкції. Оренда опалубки перекриттів коштує недорого. Наша фірма готова запропонувати телескопічні стійки Пері, Варіант, Дока, Гіпро, а також Робуд. Є як нові, так і вже використовувалися колись опалубки. Устаткування повністю відповідає всім стандартам і нормативам.

Матеріал, з якого виготовляється обладнанняоцинкована і забарвлена  сталь. Для більш тривалого терміну експлуатації використовується спеціальна балка Н20, що має захисне покриття.

Оренда опалубки горизонтальній

Важливим компонентом, який впливає на якість обробленої бетонної поверхні, є фанера. Тому слід купувати тільки фанеру в хорошому стані. До складу перекриттів входять головка корона і тринога. Горизонтальну опалубку вигідно замовляти у нас, оскільки ми враховуємо ситуацію, що склалася в нашій країні і охоче йдемо назустріч нашим клієнтам.