Магазин рыбалка

3-31-2017

Без названия (41)

Рибальський інтернет магазин.
магазин рыбалка і снастей «Рибальський»! Рибальське співтовариство Тольятті і Самари користується нашими послугами і товарами вже 10 років. Протягом всього часу роботи ми пропонуємо товари для будьякого виду риболовлі, рибальські та туристичні приналежності.

Не дарма кажуть, що процес рибної ловлі є найбільш трудомістким способом для розслаблення. Тому найчастіше чоловіче населення  віддасть свій вільний час саме риболовлі, а не іншим видам відпочинку.

Рибальські товари.
Одяг та взуття для риболовлі, човни, меблі, аксесуари, намети та інше, що зробить Вашу рибалку комфортною.

Рибацькі снасті.
Подсачеки, садки, котушки, волосіні, шнури, вудлища, гачки, прикормки і інше, що стане в нагоді Вам для літньої або зимової риболовлі.

Ми пропонуємо продукцію зарубіжних виробників SALMO, Kuusamo, Rapala, Norfin, Kosadaka, YoZuri, StrikePro, Mepps. Товари вітчизняного виробника нам надають Пірс, ХСН, Волжанка, Топпер, Рокс і інші відомі бренди.

Магазин «Рибальський» — офіційний дилер компанії «Майстер Човнів» (плавзасоби з ПВХ відмінної якості). Ми можемо запропонувати придбати в магазині понад тридцять варіантів човнів «АКВА» і «Таймень«, частина моделей представлена  в наявності. У разі необхідності професійного ремонту звертайтеся до нас.

Кваліфікована допомога.
Якщо Ви хочете правильно підібрати потрібні приманки, зібрати снасть або отримати консультацію зацікавило товару, звертайтеся до продавців.

Недорогий рибальське магазин.
Що може запропонувати магазин рибальських приладьтовари за низькими цінами від відомих виробників, кваліфіковану допомогу в підборі товару, можливість зібрати в одному магазині все необхідне, щоб з комфортом порибалити і відпочити на природі. Для наших постійних клієнтів пропонуємо «Карту постійного клієнта».