Гидравлический домкрат

3-31-2017

Без названия (39)

ГИДРАВЛИЧЕСКИЙ ДГ І ДУ

домкрати ДГА

Вам потрібен першокласний гидравлический домкрат, ТАК, ДУ, ДН домкрат, за допомогою якого ви змогли б впоратися з будьяким завданням незалежно від її складності? У такому випадку компанія «ПК Гідротехніка» готова запропонувати вам варіант, від якого ви просто не зможете відмовитися. У нашому асортименті ви знайдете якісні домкрати від провідних російських виробників. Також у нас ви можете розраховувати на відмінний сервіс та розумні ціни.

ПОМІЧНИК НА ВИРОБНИЦТВІ

Ні для кого не буде секретом, що гідравлічні домкрати володіє величезним значенням, тому що саме з його допомогою можна без особливих зусиль підняти будьякий важкий об’єкт.

На жаль, все обивателі думають, що гидродомкрат застосовується тільки для підйому автомобіля, але це не так. Наприклад, він незамінний в Автослюсарний майстерні або ж промисловому цеху, адже з його допомогою можна без праці забезпечити потрібний зазор під важким вантажем. Сучасні моделі домкрата настільки універсальні, що можуть застосовуватися навіть в побуті, а багато фахівців використовують їх для підйому побутової техніки (для підключення і налагодження) і меблів (для регулювання рівня висоти).

Тому дане пристосування є практично у всіх технічних майстерень і заводських цехах країни, ГД допомагає вирішити широкий спектр завдань необхідних у виробництві.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Варто відзначити, що гидродомкратце лише один пристрій з цілого модельного ряду. Вище вже було сказано, що подібний пристрій може застосовуватися для самих різних цілей, а це призвело до появи нових модифікацій. Мова йде про такі види домкрата:

· Гідравлічний низький телескопічний;
· Силові і гідравлічним поверненням штока;
· Тягнуть;
· З фіксуючою гайкою;
· З порожнистим штоком;
· Рейкові;
· Низькі із пружиною і зменшеною будівельною висотою;
· Для зняття гребних гвинтів і багатобагато інших.