Вода окси

3-31-2017

images

В останні роки під час обговорення питань здоров’я, краси, довголіття і високою життєвої активності питна вода стала однією з найпоширеніших тем. Тому ми пропонуемо, вам спробувати нашу воду, вода окси.

Тепер уже майже всім стало очевидно, що воданеобхідна кожному з нас. І саме вода, а не чай, кава, тоніки, соки і інші «ласощі в стакані». Різниця між ними так важливо розуміти, що перш ніж перейти до детального обговорення вибору якісної питної води, необхідно провести дуже чітку грань між водою і напоями.

Все живе в природі (і рослини, і тварини) п’є воду. Неможливо уявити собі оленя, кішку, дерево, будьяка жива істота, яке виживе, якщо замість води запропонувати йому чай або солодку газовану воду. У природному середовищі існування для пиття існує тільки вода. І коли людина еволюціонував як біологічний вид, йому були доступні джерела, річки озера, струмки, а не самовари, кавоварки, глечики з компотом або баночки з тоніком. Наші фізіологія «працює» на воді. Її зверненням в організмі завідує центр водносольового обміну в головному мозку. Він чутливий тільки до двох сигналів: сіль і вода. Саме цей центр завідує розподілом води в організмі. Саме він «вирішує» скільки води потрібно відправити для наповнення судинного русла, скільки можна виділити для суглобів, хрящів і кісткової тканини, скількидля зволоження і відновлення шкіри обличчя і тіла, скільки «видати» нігтів і волосся і т.д. А ще в його віданнінаявність або відсутність набряків, ритм і якість виділення поту і сечі, участь в регулюванні рівня артеріального тиску і багатобагато іншого. Все, що має смак, колір і запах, управляється харчовим центром головного мозку. У харчового центру інші завдання, і отримані під управління напої (навіть воду з лимоном!) Він використовує, погодившись із своїми цілями. Тому, кажучи про питво, ми з вами будемо розуміти, що предмет нашого обговореннявода і тільки вода.