Interactive solutions group

top_solutions_RUS

У міру розвитку сучасних підприємств і підвищення ролі інформаційних технологій зростає і рівень вимог до ІТінфраструктурі. Доступність критично важливих для ведення бізнесу інформаційних сервісів безпосередньо залежить від того, наскільки якісно спроектована, розгорнута і обслуговується створена інфраструктура. Продумані проектні рішення дозволяють уникнути простоїв, низьку продуктивність інформаційних систем, невиправдано високі експлуатаційні витрати і додаткових вкладень в оптимізацію інфраструктури.

interactive solutions group пропонує створення, модернізацію та технічне супроводження як комплексних інфраструктурних проектів, так і їх окремих компонентів:

інженерні системи будівель і споруд;
корпоративні мережі передачі даних;
бездротові мережі;
рішення по оптимізації трафіку;
безпеку корпоративних мереж;
серверна інфраструктура;
системна платформа;
системи зберігання та обробки даних;
системи моніторингу та управління ІТінфраструктурою;
засоби управління мобільними пристроями;
засоби захисту корпоративних бездротових мереж
Компанія АМТГРУП створює ІТінфраструктури підприємств різного масштабу, включаючи підприємства з розподіленою і філіальної структурою. Співпраця з провідними світовими виробниками обладнання і ПЗ, а також власний багаторічний досвід по створенню комплексних інтеграційних рішень дозволяють реалізовувати мультивендорної проекти. Фахівці компанії підберуть рішення, найбільш відповідні індивідуальним вимогам кожного замовника і враховують раніше зроблені інвестиції.

При необхідності забезпечення високого рівня надійності в нашому арсеналі присутні рішення по організації кластерних, розподілених і катастрофостійкої конфігурацій. Замовникам ми можемо запропонувати створення приватного хмари компанії як логічний крок при переході до нової операційної моделі управління ІТресурсами.