Кондиционеры

3-30-2017

gree-action_0

Компанія «Акме Клімат» пропонує системи кондиціонування і інше кліматичне обладнання в СанктПетербурзі, гарантуючи надійний сервіс, якісне обслуговування і конкурентоспроможні ціни. Ми надаємо повний спектр послуг для створення комфортної атмосфери в будьякому приміщенні:

Продаж і монтаж кліматичного обладнання.
У нашому каталозі ви знайдете настінні кондиционеры для будинку і офісу, промислові і напівпромислові системи кондиціонування і інше кліматичне обладнання від провідних виробників. Наш асортимент налічує понад 20 європейських, американських, японських і китайських професійних кліматичних брендів.
Сервісне обслуговування та ремонт систем кондиціонування.
Регулярне обслуговування дозволить продовжити термін експлуатації обладнання і вбереже його від його поломок протягом всього терміну життя.
Узгодження установки кондиціонерів.
При установці кліматичного обладнання, як правило, необхідний дозвіл на розміщення зовнішнього блоку, яке можна отримати в комітеті з містобудування та архітектури. Ми візьмемо на себе всі роботи з узгодження установки і представимо вам готовий документ.
Проектування і монтаж систем вентиляції.
Готова система вентиляції, яка монтується з урахуванням особливостей приміщення, найбільш ефективна в формуванні комфортної атмосфери будинку або в офісі.
Продаж теплового обладнання.
Ми пропонуємо теплову техніку провідних виробників: повітряні завіси, теплові гармати, конвектори, інфрачервоні обігрівачі.