Записаться на прием к врачу киров

3-29-2017

Без названия (26)

Ми намагаємося крокувати в ногу з часом і сучасним рівнем технологій. Останнім часом поширені сервіси, що надають можливість записатися на прийом до лікаря онлайн.

записаться на прием к врачу киров  можна з нашою допомогою.

Інша справа, що далеко не всі з них працюють як це передбачалося в онлайн реєстратурі: змінюється час прийому, час на прийом зайнято коли за фактом воно вільно і інші проблеми, з якими ви можливо стикалися. У нашому медичному центрі ми постаралися мінімізувати і спростити процес запису на прийом до лікаря, щоб вам було зручніше і комфортніше.

У перспективі ми плануємо організувати власну онлайн реєстратуру, в якій ви зможете записатися на прийоми до лікарів уникнувши непорозумінь і складнощів, ми постараємося врахувати всі плюси і мінуси.

На даний момент ви легко можете записатися на прийом до лікаря в наш медичний центр клініка Олени Калініної за допомогою форми зворотного зв’язку розташованої нижче. Ми уважно ставимося до всіх звернень і не залишимо вашу заявку без уваги. Якщо з якихось причин вам не передзвонили, щоб підтвердити запис на прийом, то ви завжди можете нам зателефонувати: (8332) 211106