Судно нефтесборщик

3-28-2017

Без названия (16)

Катамараннефтесборщики КН1це спеціалізоване плавзасіб представляє собою моторний катамаран і призначене для збору рідких нафти і нафтопродуктів з водної поверхні при роботах по ліквідації аварійних розливів нафти. Катамаран так само може використовуватися для установки бонових загороджень, розпилення сорбентів, перевезення вантажів, устаткування і персоналу. Наше судно нефтесборщик, катамаран-нефтесборщики КН-1 виготовляється з алюмінієвого іскробезпечного сплаву і має невелику осадку, що дозволяє йому працювати на мілководді. Конструкція судна є розбірний для зручності транспортування.
Важливою частиною в конструкції судна є конвеєрний щітковий скіммер, що знаходиться між поплавками катамарана. Під час руху скіммер піднято і не заважає ходу судна. Для збору нафти скіммер опускають в робоче положення. Скіммер має власний привід від гідростанції встановленої під постом управління.
На пульт поста управління виведені органи дистанційного запуску та управління двигуном, штурвал і дистанційне керування гідростанцією скиммера. Таким чином, для управління всіма системами катамарана досить одного фахівця.
Під палубою судна є відсіки для зберігання допоміжних засобів та обладнання.